Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Bize Ulaşın: +90 553 171 70 34
Pazartesi–Cumartesi: 10:00–18:00 Pazar: Kapalı

Online Görüntülü Göz Muayenesi | Op. Dr. Damla Culha

Op. Dr. Damla Culha Lotus Göz Estetiği ve Şaşılık Tedavisi Grubu bünyesinde İstanbul’da özel muayenehanesinde görev yapmaktadır.

Uzmanlık tezini “Çocuklarda Göz Tembelliği” konusunda yapmıştır.

Op. Dr. Damla Culha Yetişkinlerde ve Çocuklarda Şaşılık alanlarında çalışmakta olup bebeklerde ve çocuklarda göz sağlığı, yetişkinlerde ve çocuklarda göz tembelliği, şaşılık ve şaşılık cerrahisi konularında çalışmalarına devam etmektedir.

Op. Dr. Damla Culha – Avrupa Göz Uzmanları Yeterlilik Diplomasına sahiptir. Avrupa’da eğitim görmüş göz hekimlerinin katıldığı sınavda başarılı olarak “Fellowship European Board Ophthalmologist”  ünvanı almıştır.

 

op. dr. damla culha

 

Nerede olduğunuzun önemi yok; dünyanın herhangi bir yerinden Op. Dr. Damla Culha tarafından görüntülü göz muayenesi olabilirsiniz.

İnternete bağlı herhangi bir akıllı telefon ya da bilgisayar üzerinden Zoom uygulamasını yükleyerek görüntülü doktor görüşmesini canlı gerçekleştirebilirsiniz. Zoom uygulamasını yükleyemeyen hastalarımız için WhatsApp üzerinden görüntülü muayene gerçekleştirmekteyiz.

 

Online Görüntülü Doktor Muayenesi İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

 

Online görüntülü doktor muayenesi için +90 533 975 23 96 numaralı telefon hattımızdan başvuru yapabilirsiniz.

 

Online Görüntülü Doktor Muayenesi Süreci

 

1) Online Muayene Randevusu Oluşturma

Online muayene hizmetinden yararlanmak için +90 533 975 23 96 numaralı iletişim hattımızı arayarak randevu alabilirsiniz.

 

2) WhatsApp’taki Linkten Uygulamayı İndirin

Randevunuzu oluşturduktan sonra size whatsapp üzerinden yollayacağımız linke tıklayarak online görüntülü doktor muayenesi gerçekleştireceğiniz zoom uygulamasını cihazınıza indirin.

 

3) Ödemenizi Güvenle Gerçekleştirin

IBAN numaramıza banka havalesi yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz.

 

4) Doktorunuz ile Görüntülü Görüşme

Randevu saatiniz geldiğinde uygulamayı açıp doktorunuzla görüntülü muayeneyi gerçekleştirin. Standart online görüşme süresi 30 dakikadır.

 

Online görüntülü göz muayenesi hakkında WhatsApp destek hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

whatsapp